25-10-2017
Wraz z ostatnimi dniami słonecznej pogody w tym roku, prezentujemy najnowsze funkcje, które pojawiły się ostatnio w naszym systemie.
  • Usługi cykliczne - jeśli w określonych odstępach czasu (np. raz w miesiącu) wystawiacie Państwo takie same dokumenty (np. faktury) dla tego samego klienta i z tymi samymi pozycjami, to nasz serwis umożliwia automatyczne, cykliczne wystawianie i wysyłanie takich dokumentów w określonym terminie do klienta. Więcej informacji w dziale pomocy.
  • Używanie zmiennych - w treści tworzonych dokumentów oraz w tytule i w treści wysyłanych wiadomości można używać zmiennych. Wartość jest podstawiana pod zmienną w momencie wygenerowania dokumentu lub wysłania wiadomości. Więcej informacji w dziale pomocy.
  • Dostęp administratora - dzięki funkcji możecie Państwo w bezpieczny sposób udzielić nam dostęp do swojego konta i skorzystać z pomocy zdalnej administratorów naszego systemu. Nasza serwis gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanych informacji, dlatego bez udzielenia nam zgody nie mamy możliwości dostępu do Państwa konta. Więcej informacji w dziale pomocy.