Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Piotr Majkut

  Bardzo fajny serwis on line zawsze i wszędzie można wystawić fakturę VAT wystarczy dostęp do internetu.


 • Folgraf

  Początkowo byłem sceptycznie nastawiony na korzystanie z internetowego ( nie zainstalowanego na dysku) "programu". Jednak szybko się przekonałem do wygody tej formy wystawiania faktur. Program bardzo przejrzysty, intuicyjny i prosty w obsłudze. Pobieranie danych klienta z gus za pomocą nipu.. . rewelacja. Masa funkcji przydatnych w prowadzeniu firmy, bardzo łatwe raportowanie na koniec miesiąca. No i program jest zawsze tam gdzie internet, nie trzeba mieć przy sobie własnego komputera aby wystawić fakturę. POLECAM.


 • Herbrand

  Serwis bardzo prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny. Nowości i udoskonalenia wprowadzane na bieżąco. Nie warto szukać dalej, polecam każdemu!


 • DAN CAR Daniel Niemyjski

  Witam jestem bardzo zadowolony z programu Fakturowo, program funkcjonuje bardzo dobrze, łatwy w obsłudze goraco polecam.


 • USŁUGI RYBACKIEJarosław Wodyk

  Witam program super bardzo prosty działa bez problemu obsługa dokumentów edytowanie zapisyfanie oraz drukowanie super pozdrawiam.