Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • GEOMAR Geologia Wiertnictwo

  Bardzo dobry program do rozliczania, uaktualniany na bieżąco! Szybki kontakt z administracją! Polecam.


 • Usługi Noclegowe Anna Cyparska

  Bardzo ułatwiający pracę przy fakturowaniu i skracający czas pracy. Sprawia że dokumentacja jest przejżysta, świetny program bardzo polecam.


 • Marcin Sadkowski Magnetyczni

  BARDZO PROSTY A ZARAZEM PRAKTYCZNY PROGRAM, łatwość poruszania się, program daje bardzo dużo możliwości dla klienta. zadziwająca łatwość poruszania sie w programie. SERDECZNIE POLECAM.


 • Kancelaria Procuratio Sp. z o.o.

  Bardzo przydatny serwis. Do tej pory musiałem wszelkie dane do faktur przekazywać do Biura Księgowego a potem czekać na gotowe dokumenty. W mojej branży czasami czas ma znaczenie w przypadku wystawiania dokumentów księgowych. Teraz wystarczy mi dostęp do sieci i kilka minut, żeby wystawić szybko fakturę czy też inny dokument księgowy. Dane klientów, banków czy też usług szybko i sprawnie wybieram z definiowanych wcześniej list. Mogę dostosować sobie wzór faktury oraz wymagane informacje zgodnie z aktualnymi potrzebami. I to wszystko za kwotę przystępną dla każdego. Polecam i pozdrawiam. Mariusz.


 • Wojtass Audio Fotografika

  Szybko jasno i przejrzyście. Robi swoją robotę. Szybkie wystawienie faktury. Cóż więcej można chcieć. POLECAM.