Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • PK-Auto

  Bardzo dobry program! Bardzo przejrzysty, prosty w obsłudze, intuicyjny. Duże ułatwienie dla prowadzenia firmy. Polecam!


 • Dar-Med Piotr Boratyński

  Prosty, intuicyjny program do wystawiania faktur i nie tylko. W dużej mierze usprawnia prowadzenie księgowości w mojej firmie. Dzięki.


 • Radosław Zamęcki Zabawa z Judo

  Świetny program, bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Polecam każdemu, kto prowadzi działalność jednoosobową.


 • MM Software Marek Malczewski

  Narzędzie, jest niedrogie i całkiem przyjemne w użyciu. Wpadłem w pewne zakłopotanie kiedy ustawiałem dokument cykliczny. Musiałem tam wskazać wzorzec dokumentu. W sumie słusznie. Wskazałem ostatnią fakturę z kontrahentem i w porządku. Kontrahent jednak zrobił mi niespodziankę i tydzień temu zmienił adres. Jeżeli teraz ustawiłbym dokument cykliczny w oparciu o ostatnią fakturę to miałbym zły adres :/. Ostatecznie pozwoliłem sobie stworzyć dokument tymczasowy z numerekiem 00, który traktuję jako templatkę do czasu wystawienia pierwszej faktury cyklicznej, a który będę musiał przed końćem miesiąca usunąć. Byłoby nieco łatwiej, gdybym mógł stworzyć taki dokument wzorcowy, ale nie byłby on uwzględniany w JPK i inntych zestawieniach dokumentów. Z wyrazami szacunku. Marek Malczewski.


 • MK 21 sp. z o.o.

  Super program, jestem z niego zadowolona na 100% polecam ! Działa bardzo szybko., wszyski jest uregulowane, i za normalny koszt.