Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Global Accounting Sebastian Kozłowski

  Świetny serwis. Jako księgowy pracowałem na wielu programach. Jednak ze spokojnym sumieniem mogę każdemu polecić serwis Fakturowo. Bardzo intuicyjny z wieloma dobrymi cechami drogch programuów do fakturowania. Jest lepszym rozwiązaniem niż faktury pisane ręcznie w arkuszach kalkulacyjnych. Zawsze mamy dostęp do naszych faktur bez noszenia laptopa ze sobą. Testowałem na swoim telefoniei tablecie. Polecam każdemu swojemu klientowi ten serwis.


 • Niania Idealna

  Korzystam z programu fakturowo od samego początku istnienia mojej firmy. Jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zawodzi, a co najważniejsze jest łatwy w obsłudze. Polecam!


 • Silwawit Plus

  Bardzo fajny i łatwy program do wystawiania faktur. Przez długie lata korzystałam z i faktura gdybym wcześniej poznała ten program to już dawno bym go zamieniła na fakturowo. pl bardzo polecam dużo więcej funkcji i możliwości polecam !


 • J.A. BIAŁEK Justyna Białek

  Bardzo ale to bardzo dobry program do prowadzenia firmy polecam każdemu i zachęcam korzystania swoich znajomych.


 • Stowarzyszenie HUSOSKY

  Przejrzyście, bardzo intuicyjnie. Łatwy dostęp do potrzebnych funkcji. Bardzo przystępna cena. Polecam.