Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • BESTHAUS Ewa Foks

  Przyjazny, inteligentny program, który pozwala na bezproblemowe wystawianie dokumentów. Czytelny i bardzo przystępny.


 • Kontramet Katarzyna Przęczek

  Świetny, prosty i przejrzysty program. Rozwiązanie dla każdego - czy dużo faktur czy mało sprawdza się świetnie. Polecam.

 • Profe profesjonalne-teksty.pl
  Profe profesjonalne-teksty.pl

  Jestem bardzo zadowolona z serwisu fakturowo. pl i możliwości, które on daje. Wszystkie potrzebne informacje mam zgromadzone w jednym miejscu, mogę generować sobie raporty, mam jasny wgląd w zestawienie moich kosztów i przychodów. Atrakcyjna cena za usługę to kolejny plus fakturowo. pl. Serdecznie polecam !


 • Auto-Mag

  Polecam program Fakturowo, prosty, przejrzysty, co najważniejsze posiada baze danych gus, co naprawdę skraca czas na wystawienie faktury.


 • PHU ANMAR Maria Grajek

  Bardzo pomocny program, czytelny i łatwy w obsłudze, nawet dla mnie - osoby bez żadnego doświadczenia księgowego. Dziękuję za umożliwienie mi swobodnej obsługi bez konieczności wynajmowania biura do tego. Trzymam kciuki za dalszy rozwój i nowe, ciekawe funkcjonalności.