Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Machowo, kujawsko-pomorskie

  Jestem zadowolony z działania jest prosta w obsłudze. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


 • Opole Lubelskie, lubelskie

  Według mnie najlepszy program do fakturowania. Korzystałem z innych programów, ale nie były tak przejrzyste i proste w obsłudze jak ten. Daleko im w funkcjonalności do FAKTUROWO. pl. POLECAM ZDECYDOWANIE.. .


 • Kraków, małopolskie

  Świetny serwis do faktur. Prosta i wygodna obsługa w dobrej cenie. Użytkuję od kilku lat bez żadnych problemów. Polecam!


 • Rogóż, warmińsko-mazurskie

  SERWIS BARDZO PRZYJAZNY UŻYTKOWNIKOWI, INTUICYJNY ORAZ ŁATWY W OBSŁUDZE. korzystam z niego od paru lat dlatego zdecydowałem się na przedłużenie abonamentu na następny rok.


 • Andrychów, małopolskie

  WITAM OBSŁUGA PROGRAMU FAKTUROWO JEST BANALNIE PROSTE. Długo zwlekałem z fakturami przez internet i wypisywałem blankietach papierowych testowałem kilka programów ale FAKTUROWO JEST SUPER, POLECAM KAŻDEMU RAZ SPRÓBUJECIE A NIGDY NIE WRÓCICIE DO FAKTUR PAPIEROWYCH. wspomnę jeszcze ze program można długo testować bez nacisku kupna ty decydujesz kiedy chcesz wykupić abonament na dodatek w super cenie, POZDRAWIAM I POLECAM ANDREJ.