Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Future wolves łukasz mejza

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa serwisu. Platforma jest bardzo dobrze zautomatyzowana. Nie mamy negatywnych uwag.


 • GRAM Andrzej Gajoch

  Program działa poprawnie, nie miałam jeszcze żadnego problemu, pracę ułatwia możliwość edycji faktury, jedynie do czego mogłabym się odnieść to funkcja "oryginał/kopia" - trzeba pamiętać, aby za każdym razem, w tym najczęściej po edycji, go odznaczać na nowo- szkoda, że nie jest zrobiony jako osobny kafelek do zaznaczania "ptaszkiem", co było by bardziej widoczne :) Pozdrawiam I. S.

 • Seba Rent
  Seba Rent

  W końcu nie muszę się męczyć z ręcznym pisaniem faktur, szukaniem ich albo pisaniem jeszcze jednej bo się zgubiła. W tym programie FAKTUROWO wszystkie faktury mam w jednym miejscu, a sama obsługa programu jest intuicyjna. Polecam ponieważ warto :) Sebastian Gutt.


 • FOFKO TRANS MEBLE Oktawia Kornet

  Prosty w obsłudze i bardzo czytelny program do wystawiania faktur. Korzystam już ok. 2 lat. Szczerze polecam.


 • Wrontrans Europe

  Jestem pod pozytywnym zaskoczeniem tej aplikacji do wystawiania faktur. Zdecydowanie posiada wszystkie potrzebne rzeczy które brakowało poprzedniej aplikacji. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.