Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Evveloci sp. z o.o.

  Byłoby super móc robić korekte prosto z pozycji faktury której dotyczy korekta. Mam dwie firmy na koncie i lista jest nie czytelna. Brakuje pozycji sprzedawca na liście dokumnetów.


 • Hubert Bogucki Usługi Transportowe

  Córka nasikała mi na laptopa dysk padł danych brak:) odzyskiwanie sporo kasy tu nic nie ginie Polecam ten program.


 • ROBO-MAXX spół. z o.o.

  Dzień dobry. szukałem na internecie serwisu, który byłby prosty w obsłudze / na ile jestem laikiem w tych sprawach - moja firma jest jednoosobowa/ i natrafiłem na waszą stronę. jestem zadowolony z serwisu, szybko pojąłem o co chodzi i na pewno zostanę dalej waszym klientem. pozdrawiam Robert C.

 • Acheron
  Acheron

  Bardzo dobry program, jasna i czytelna obsługa. żadnych problemów z programem. Intuicyjny interfejs. Fajna zakładka pomocy. Super cena.


 • TACTO Sp. Zoo

  Bardzo fajna aplikacja online. Jestem zupełnym laikiem księgowości i jakoś daje radę. Dodałbym jeszcze możliwość wysyłania kuriera z faktury :P Byłoby łatwiej dla handlowca. Szczerze polecam dla antykwariuszy i sklepów kolekcjonerskich - łatwe faktury marży.