Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • CADVENTURE Maciej Rataj

  Do serwisu podszedłem z pewną dozą ostrożności, jednak po upływie pół roku korzystania bardzo się przyzwyczaiłem. Dokumenty wyglądają przejrzyście, jest sporo opcji dopasowania i edycji, a archiwum wystawionych dokumentów jest bardzo przydatne. Właśnie przedłużyłem abonament na następny rok.


 • Projekt Graficzny Artur Adamski

  Korzystam z serwisu od początku działalności czyli od 2011. Idealne narzędzie online dla małej, mobilnej firmy. Przejrzysta forma, w nowej wersji jeszcze większe możliwości dopasowania opcji oraz responsywność.


 • KMG Trade

  Jestem młodym przedsiębiorcą i moja firma dopiero rozpoczyna rynkowe podboje. W natłoku spraw szukam rozwiązań prostych i skutecznych. Strona Fakturowo. pl spełnia wszystkie moje wymagania. Wystawianie faktur jest banalnie proste a możliwość definiowania kontrahentów czy produktów niesamowicie przyspiesza proces wystawienia faktury. W tej cenie nie ma lepszego produktu, nie wspominając już o mobilności programu. Wystarczy mieć przy sobie smartphona i zasięg gsm by móc wygodnie wystawić fakturę. Gorąco polecam i zachęcam nowych użytkowników do testowania. Pozdrowienia dla ekipy Fakturowo. pl - dobra robota!


 • SMC COMPUTERS Marek Szafirski

  Od kilku lat korzystam i jest OK. Obsługa strony chętnie odpowiada na zgłaszane problemy oraz podejmuje kroki zmierzające do ulepszania i poprawiania serwisu. Sugestia: polecam uruchomienie strony gdzie użytkownicy fakturowo. pl będą zgłaszać nowe usprawnienia na które będziemy mogli wszyscy głosować.


 • K-Mag s.c.

  Świetny, intuicyjny program. Korzystam już od roku. Abonament niedrogi co dodatkowo przekonało mnie do korzystania z serwisu.