Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Apteka

  Intuicyjna obsługa programu. Czytelny interfejs użytkownika. Praca w przeglądarce internetowej - nie wymaga ściągania programu na dysk komputera. Faktury do wysłania online w formacie pdf lub szybki wydruk w przeglądarce. Dodatkowo wstawienie swojego logo na fakturze. Dostęp do wytworzonych dokumentów oraz szybkie zestawienie ewidencji sprzedaży. Póki co nie widzę minusów.


 • Edyta Ciechańska

  Szybko i sprawnie wystawia się faktury - spodobała mi się także możliwość bezpośredniego wysyłania faktury na e-maila. Polecam.


 • Andrzej Wilk

  Bardzo prosta i wygodna obsługa. Z łatwością można wprowadzać dane do wystawienia rachunku/faktury i nie trzeba powtarzać przy każdej kolejnej fakturze dla tego samego kontrahenta.


 • F.H.U. "ELZTOM" Tomasz Romanik

  Program prosty, PROFESJONALNY, jestem świeżym właścicielem firmy, nigdy nie wystawiałem faktur, a poradziłem sobie bez problemu. Polecam ! Bardzo !


 • F.H.U. DAGO Dariusz Bochenek

  Korzystałem wcześniej z serwisu innej firmy o podobnej nazwie, ale było dużo gorzej i dużo drożej. Po roku z Fakturowo stwierdzam, że nie chcę nic już zmieniać. POLECAM WSZYSTKIM!