Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Irena Mołdrzyk

  Witam wszystkich nie zdecydowanych, chcę zachęcić do korzystania z najbardziej moim zdaniem prostego w obsłudze serwisu do wystawiania faktur, oraz innych dokumentów. jestem z serwisem od czerwca 2018 roku i nie zamierzam zmieniać go na inny. obsługa programu jest bardzo jasna i zrozumiała, w sam raz dla mikro przedsiębiorców, którzy używając go nie będą musieć martwić się o koszty. dostęp jest łatwy i nie skomplikowany, a do tego posiada wszystko to co musi posiadać do wystawienia faktur i przesłania ich drogą e-mailową, poza tym przystępna cena jest w sam raz na kieszeń dla małych firm.


 • GOTYK Paweł Korolko

  Polecam.. . ………………………………………………………..


 • Firma Budowlana Górny

  Świetny serwis. Łatwy obsłudze. Nie ma problemów technicznych. Sprawnie działa. Przy wystawianiu faktur wszystkie niezbędne opcje dostępne. Polecam.


 • BALICKA DESIGN Sp. z o.o.

  Z fakturowo. pl korzystamy już od ponad 6 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo przejrzysta strona, łatwy, intuicyjny dostęp do usług. Bardzo polecam!


 • CoSoCo Helena Osowiec-Bujna

  Świetny program. Bardzo intuicyjny, prosty, także pomoc i pomoc zdalna świetnie działają. Zerowy koszt prowadzenia, za niewielką opłatą duuużo udogodnień. To mój dotychczas najbardziej lubiany program do księgowania w mojej jednoosobowej działalności lgospodarczej.