Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Sala Zabaw Krasnale, Sklep Zoologiczny Felek

  Program wygodny, mało funkcji nie potrzebnych i zbędnych, prosty w obsłudze. Możliwość wysłania natychmiastowo faktury drogą mailową niezawodna. Polecam.


 • Global-Zone

  Polecam w 100%! Program przejrzysty możliwość wystawienia każdej formy faktury. Najlepszy program do fakturowania.


 • Matched Software

  Szukałem po prostu programu, który pozwalałby mi wystawiać faktury (między innymi exportowe w obcym języku i obcej walucie) i tę rolę spełnia bardzo dobrze. Poza tym moja księgowa powiedziała, że sposród jej klientów mam jedne z lepiej generowanych faktur.


 • FHU Sylwia Żurek SIEJKA

  Rewelacyjny program. Bardzo intuicyjny. Pracuję na nim od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Działa szybko, sprawnie. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Fakturowo. Wystawiane dokumenty łatwe do odnalezienie w archiwum. W łatwy sposób tworzę faktury, korekty do faktur, zestawienia, z łatwością zmieniam status płatności po zaksięgowaniu wpłaty. Wszystko działa na najwyższym poziomie. Zanim zdecydowałam się na ten program, porównałam go z kilkoma innymi, jednak Fakturowo okazało się najbardziej dopasowane do mnie i moich potrzeb. Z całego serca polecam.

 • Extol Sport Mariusz Chudy
  Extol Sport Mariusz Chudy

  Rewelacyjnie proste i domyślne działanie całego systemu fakturowania, nawet dla takich rozbudowanych potrzeb jak moje. Z przyjemnością polecę i pozdrawiam Mariusz.