Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • CoSoCo Helena Osowiec-Bujna

  Świetny program. Bardzo intuicyjny, prosty, także pomoc i pomoc zdalna świetnie działają. Zerowy koszt prowadzenia, za niewielką opłatą duuużo udogodnień. To mój dotychczas najbardziej lubiany program do księgowania w mojej jednoosobowej działalności lgospodarczej.


 • Technik Assistance Sebastian Szydłowski

  Wszystko ok, ale mam dwie propozycje usprawnienia, mianowicie po wklejaniu skopiowanego elementu w rubrykę podczas wystawiania faktury, automatycznie kursor schodzi linijkę niżej i muszę ją cofnąć backspace'm za każdym razem, nie można by tego zmienić? Druga rzecz to zwolnienie z podatku vat, warto by było dodać opcje wyboru już gotowej treści zwolnienia a nie, jak do tej pory wpisywanie jej za każdym razem. To tyle reszta jak najbardziej ok.


 • Maszyna do Mieszkania

  Program jest rewelacyjny! wszystko jasne i przejrzyste. Wymarzony dla przedsiębiorców no i bardzo ekonomiczny. Korzystałem prędzej z "profesjonalnego programu" w nazwie i cenie, to był koszmar przedsiębiorcy. Co najważniejsze, nie tracisz cennego czasu na poznawanie skomplikowanego programu. TU WSZYSTKO JEST JASNE. Pozdrawiam autorów. Zadowolony klient.


 • WIBAR Wiesław Zbigniew Krocz

  Witam. Pracuję na Fakturowo ponad cztery lata jestem usatysfakcjonowany obsługą nie mam żadnych problemów polecam. Pozdrawiam.


 • M.P.S-Produkt chemia dla domu Piotr Szuba

  Strona działa poprawnie nic dodsć nic ująć. Program bardzo intuicyjny prosty oraz przejrzysty. Jak sie nabedzie wprawy wszystko jest ok.