Na wstępie bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym programem Fakturowo.pl

Fakturowo.pl to serwis działający online (w chmurze), który pozwala na wystawianie, wysyłanie i przechowywanie faktur (a także wielu innych rodzajów dokumentów księgowych). Jest to kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić sobie zarządzanie fakturami i księgowością. Fakturowo.pl jest wygodne, szybkie i ekonomiczne, oto kilka zalet korzystania z Fakturowo.pl:
 • prosta i intuicyjna obsługa;
 • bogata funkcjonalność;
 • przechowywanie faktur w chmurze;
 • możliwość wystawiania faktur w różnych językach i walutach;
 • możliwość wystawiania różny rodzajów dokumentów księgowych;
 • możliwość generowania raportów finansowych;
 • wysoka jakość obsługi klientów;
 • konkurencyjne ceny;
 • obsługa KSeF i JPK;
Po zarejestrowaniu konta oferujemy 100 dni darmowego testowania naszego serwisu - w tym czasie można przetestować dostępne funkcje. Jeśli po okresie testowym użytkownik nie wykupi abonamentu, może nadal bezpłatnie korzystać z serwisu jednakże dostęp do części funkcji jest ograniczony - bezpłatnie (po 100 dniowym okresie testowym) możliwe jest wystawienie 5 dokumentów miesięcznie (liczba wystawionych dokumentów liczona jest w okresie miesiąca kalendarzowego), bez ograniczeń można pobierać dokumenty wystawione wcześniej. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji (po 100 dniowym okresie testowym) należy wykupić abonament (nasz szczegółowy cennik znajduje się na stronie - https://www.fakturowo.pl/pomoc/cennik).

Konfiguracja programu
Wystawianie dokumentów
 • wystarczy wejść na stronę - https://www.fakturowo.pl/wystaw - aby wystawiać faktury;
 • po bezpłatnym 100 dniowym okresie testowym abonament można przedłużyć na stronie - https://www.fakturowo.pl/abonament - w tym celu należy wybrać rodzaj abonamentu oraz wpisać dane niezbędne do wystawienia faktury VAT, a następnie kliknąć przycisk "Zapłać", po kliknięciu przycisku  "Zapłać" nastąpi przekierowanie na stronę umożliwiającą wybranie rodzaju płatności. 
Przydatne strony
Ogólne informacje
Nasz serwis to jeden z najprostszych programów do tworzenia dokumentów księgowych online. Zadbaliśmy o to, żeby interfejs programu był banalnie prosty, a wystawianie dokumentów było szybkie oraz intuicyjne. Skróciliśmy do minimum czas potrzebny do wygenerowania dokumentu, nasze szablony ładują się błyskawicznie, a inteligentny algorytm pozwala automatycznie wypełniać dane kontrahentów oraz sprzedawanych produktów i usług. Skonfigurowanie programu oraz wypełnienie formularza po raz pierwszy zajmie nie więcej niż kilka minut, a kolejne dokumenty można wygenerować w kilkanaście sekund.

W przeciwieństwie do wielu podobnych serwisów, nasz umożliwia wystawianie także mniej popularnych dokumentów, w tym między innymi faktury VAT marża, faktury zbiorcze, oferty (faktury proforma), faktury zaliczkowe, wezwania do zapłaty i noty odsetkowe. Ponadto, jeśli chcesz, możesz każdy dokument pobrać lub wydrukować pojedynczo lub w większych zestawach – pracuj tak, jak Ci wygodnie. Wszystkie dokumenty wystawione w naszym serwisie mogą być również wysłane bezpośrednio z serwisu na adres e-mail kontrahenta.

Nasz serwis jest dostępny dla wszystkich – za rejestrację konta oraz korzystanie z niego nic nie płacisz. Po okresie testowym możesz zdecydować się na wykupienie abonamentu lub korzystać nie wykupując abonamentu albo zrezygnować zupełnie bez żadnych opłat.

Korzystając z naszego serwisu nie jesteś już zależny tylko od jednego urządzenia, na którym masz zainstalowany system fakturujący: po prostu logujesz się na swoje konto z dowolnego urządzenia (również mobilnego) i od razu masz dostęp do swoich dokumentów, produktów i kontrahentów. Wygodniej się nie da, szybciej też nie – korzystając z naszego systemu oszczędzasz pieniądze (to kilkukrotnie tańsza alternatywa względem najpopularniejszych systemów fakturowania online) i czas, zajmując się tylko tym, co naprawdę ma znaczenie – nie musisz potwierdzać u nas żadnych danych, nie musisz przesyłać umów a my też nie będziemy do ciebie dzwonili, żeby aktywować konto, bo będzie ono aktywne już po zakończeniu rejestracji. Wystawiaj faktury tam, gdzie jesteś, zawsze mając wszystkie potrzebne informacje pod ręką. Zacznij korzystać z naszego serwisu i skup się na tym, co dla Twojej firmy najważniejsze.