W obecnych czasach bezpieczeństwo i poufność informacji to jeden z najcenniejszych i najważniejszych elementów dla każdej firmy. Naszą misją jest stworzenie prostego i darmowego programu do fakturowania dostępnego dla wszystkich, gwarantując jednocześnie użytkownikom bezpieczeństwo oraz pełną poufność przechowywanych danych. Nasz serwis nie przegląda, nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych użytkowników, gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność wprowadzanych informacji.

Certyfikat SSL
W celu zapewnienia bezpiecznego korzystania z naszego programu, cała komunikacja użytkownika z serwisem jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL (https:// zamiast http://). Certyfikat SSL daje gwarancję zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną, analogiczne rozwiązania stosowane są w bankach i instytucjach finansowych.

Kopie zapasowe
Kilka razy w ciągu doby wykonujemy cyklicznie kopie zapasowe wszystkich danych naszych użytkowników. Kopie są przechowywana na kilku różnych serwerach klastrowych zlokalizowanych w certyfikowanych centrach danych. Dzięki temu mamy pełną ochronę przed ewentualną utratą danych w przypadku wystąpienia awarii.

Szyfrowanie danych
Wszystkie dane (hasła dostępu do systemu oraz zapisane dokumenty) przechowywane w bazie danych są zaszyfrowane specjalnym algorytmem kryptograficznym, którego nie da się praktycznie rozszyfrować. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje dane są w pełni bezpieczne i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu (nawet administratorzy serwisu).

Zabezpieczenie serwera
W dzisiejszych czasach skuteczna ochrona serwerów internetowych przed zagrożeniami z sieci to podstawowy element bezpieczeństwa w systemach informatycznych. Serwer dedykowany, który obsługuje nasz serwis jest zabezpieczony zaawansowanym system FIREWALL. Zastosowanie takiego rozwiązania oraz stała opieka i wsparcie wykwalifikowanych administratorów daje nam kompletną ochronę przed wszelkiego rodzaju atakami internetowymi.

Monitorowanie 24/7/365
Nasi administratorzy czuwają nad bezpieczeństwem danych oraz poprawnym działaniem całego systemu przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i bezawaryjną pracę naszego serwisu.