Integracja z KSeF
Serwis Fakturowo.pl zapewnia pełną integrację z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF), możliwe jest wysyłanie dokumentów sprzedażowych do systemu KSeF oraz pobieranie dokumentów kosztowych z systemu KSeF.

Import sprzedaży z Allegro (Allegro API)
Dzięki integracji użytkownicy naszego serwisu mogą wystawiać dokumenty sprzedaży przez Allegro API - zintegruj konto Allegro z Fakturowo i importuj dokumenty jednym kliknięciem.

Import sprzedaży z Allegro (plik XML)
Dzięki integracji użytkownicy naszego serwisu mogą wystawiać dokumenty sprzedaży na podstawie pliku transakcji XML z menadżera sprzedaży Allegro (jest to starsza opcja, zalecamy import przez Allegro API).

Import dokumentów (plik CSV)
Istnieje możliwość wykonania importu dokumentów na podstawie pliku tekstowego CSV.

Import/eksport klientów (plik CSV)
Istnieje możliwość wykonania importu klientów z pliku tekstowego oraz eksportu klientów do pliku tekstowego.

Import/eksport produktów (plik CSV)
Istnieje możliwość wykonania importu produktów z pliku tekstowego oraz eksportu produktów do pliku tekstowego.

Eksport do InsERT (Subiekt, Nexo, Rachmistrz)
Jeśli korzystasz z programów firmy INsert - Subiekt (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Rachmistrz Nexo, Rewizor Nexo), to wszystkie faktury (zarówno sprzedażowe oraz kosztowe) zapisane w naszym serwisie możesz wyeksportować i zaimportować do tych systemów księgowych.

Interfejs API
Serwis umożliwia dostęp do podstawowych funkcji poprzez interfejs programistyczny API, dzięki temu możliwa jest integracja zewnętrznych aplikacji z kontem użytkownika zarejestrowanym w serwisie.