Termin płatności a data wystawienia faktury
Po wybraniu sposobu zapłaty za fakturę "przelew w terminie 7 dni" system dolicza 7 dni od daty dzisiejszej, a nie faktycznej daty wystawienia faktury. Tym samym data pojawiająca się w polu "termin płatności" jest błędna i trzeba ją w takim wypadku wyłączyć lub edytować.
Odpowiedzi (4)

Użytkownik

Potwierdzam, też mam z tym problem. Myślę, że dużym ułatwieniem byłoby, aby w polu DATA PŁATNOŚCI działał kalendarzyk, tak jak jest to w przypadku pól "data wystawienia" i "data sprzedaży".


Fakturowo.pl

Dziękujemy za zgłoszoną sugestię, postaramy się wkrótce wprowadzić proponowane funkcje.


Fakturowo.pl

Funkcje, o które Państwo prosili zostały już wprowadzone.


bary77

Nadal mam problem z działaniem tej funkcji, kalendarzyk jest pomocny ale nie rozwiązuje problemu. Co miesiąc wystawiam te same faktury dla tych samych kontrahentów (zmieniają się czasami kwoty), używam funkcji wystawiania Nowego dokumentu na podstawie istniejącego i wtedy w polu Data Płatności powtarzana jest data z poprzedniego dokumentu. Myślę, że pole Data płatności powinno automatycznie przeliczyć się w każdym Nowo wystawianym dokumencie i dodać 7 dni od Daty wystawienia Nowego dokumentu a nie być kopiowane z poprzedniego dokumentu.