Nowy dokument tworzony na podstawie istniejącego a domyślny numer konta bankowego
Wystawiam dokumenty najczęściej tworząc go na podstawie poprzedniego dokumentu za pomocą opcji "Nowy dokument". Niestety numer konta nie kopiuje się z tego poprzedniego dokumentu lecz do nowego dokumentu wstawiany jest domyślny numer konta z ustawień. Używam różnych kont bankowych więc jest to dla mnie spory problem bo muszę to kontrolować i zmieniać w razie potrzeby. Prośba o taką modyfikację funkcji "Nowy dokument" aby tworzył się dokładnie taki sam dokument bez żadnych modyfikacji oprócz numeru dokumentu i daty (z uwzględnieniem zmiennych zastosowanych w opisie).
Odpowiedzi (3)

Fakturowo.pl

Witamy,
Numer konta nie jest zmieniany i kopiuje się z poprzedniego dokumentu - prosimy to sprawdzić jeszcze raz i ewentualnie prosimy o udzielenie nam tymczasowego dostępu do Pana konta poprzez stronę - https://www.fakturowo.pl/pomoc-zdalna - w formularzu prosimy podać nam jakiś przykład (nie kopiowania się numeru dokumentu).


bary77

Miałem taki problem choć faktycznie jak testuję teraz to nie mogę doprowadzić do tego samego stanu. Jedno co natomiast zauważyłem, a może mieć to wpływ na zmianę konta, to proszę sprawdzić jak zachowuje się tworzenie nowej faktury na podstawie poprzedniej gdy ta poprzednia nie ma zaznaczonego "ptaszka" przy koncie bankowym. W nowej fakturze "ptaszek" automatycznie się zaznacza mimo że poprzednia nie miała go zaznaczonego (być może na podstawie danych domyślnych z ustawień).
Z uwagi na dziwne zachowania tej opcji zacząłem wpisywać numer konta w uwagach i odhaczać "ptaszka" przy numerze konta aby się nie kopiował do nowej faktury ale i tak za każdym razem zostaje wstawiony.


Fakturowo.pl

Zaznaczanie i odznaczanie  widoczności konta nie zachowywało się dziwnie - był brany pod uwagę status dokumentu.

Jednakże zmieniliśmy działanie tej funkcji - teraz podczas wystawiania nowego dokumentu na podstawie już istniejącego - zaznaczenie widoczności konta jest identyczne jak na dokumencie źródłowym.


F-ra