Odpowiedzi (3)

Fakturowo.pl

KORZYSTANIE Z SERWISU JEST BEZPŁATNE I DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE - nie są pobierane żadne opłaty za użytkowanie konta.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji konta oferujemy 100 dni darmowego testowania naszego serwisu. W tym czasie można przetestować wszystkie funkcje serwisu (tutaj można znaleźć opis najważniejszych funkcji).

Jeśli ważność konta nie zostanie przedłużona w terminie to nie są pobierane żadne opłaty za dalsze użytkowanie konta, można nadal bezpłatnie korzystać z serwisu, jednakże dostęp do części funkcji jest ograniczony - bez żadnych opłat możliwe jest wystawienie 5 dokumentów sprzedażowych miesięcznie, bez ograniczeń można pobierać dokumenty wystawione wcześniej, na stronie tutaj znajduje się opis wszystkich funkcji dostępnych dla darmowych kont.

Aby wystawiać dokumenty bez ograniczeń ilościowych należy wykupić abonament. Koszt abonamentu to 30 PLN brutto za 6 miesięcy lub 50 PLN brutto za 12 miesięcy (kwota zawiera podatek VAT 23%), tutaj dostępny jest szczegółowy cennik usług.


Robert Błaszczak

Dla pełnej przejrzystości wskazane byłoby umieścić w cenniku kwoty za opcje dodatkowe (koszty, usunięcie lub zmiana stopki, itp.).