Przeniesienie klientów oraz produktów
Jeśli korzystamy z więcej niż jednego konta i chcemy skopiować bazę klientów oraz bazę produktów z jednego konta na drugie, to istnieje taka możliwość.

Przeniesienia bazy klientów
W celu przeniesienia bazy klientów należy wykonać eksport bazy z pierwszego konta na stronie - https://www.fakturowo.pl/konto/import-eksport-klientow - następnie należy zalogować się na drugie konto i na tej samej stronie, wykonać import bazy na podstawie pobranego wcześniej pliku.

Przeniesienia bazy produktów
W celu przeniesienia bazy produktów należy wykonać eksport bazy z pierwszego konta na stronie - https://www.fakturowo.pl/konto/import-eksport-produktow - następnie należy zalogować się na drugie konto i na tej samej stronie, wykonać import bazy na podstawie pobranego wcześniej pliku.