Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Bezpieczństwo i Higiena Pracy BHP A.G.

  Gdy zgodnie z "nadchodzącymi" przepisami, zamierzałem przejść na fakturowanie elektroniczne, zastępujące dotychczasowe ręczne wypisywanie faktur, testowałem kilka propozycji fakturowania elektronicznego. Mogę powiedzieć, że chyba przez przypadek trafiłem na FAKTUROWO. Przetestowałem - REWELACJA. Jasność-prostota - Bardzo dużo możliwości i konfiguracji. Muszę powiedzieć, że tą rewelację i zadowolenie Z FAKTUROWA "sprzedaję" do znajomych informując ich jak to jest proste i wygodne w korzystaniu - wystawianiu faktur w systemie - FAKTUROWO - Dziękuję i pozdrawiam. Andrzej.


 • T&M-Trans Tomasz Delimat

  Bardzo dobry program do fakturowania, wszelkie potrzebne funkcje bardzo przydatne, przelicznik walutowy bardzo przydatny.


 • Radosław Puzdrakiewicz

  Czytelny serwis, który pozwala szybko i zręcznie wystawiać dokumenty sprzedaży. Szczególnie polecam początkującym przedsiębiorcom.


 • P.W. "EKO-GRUD" Zbigniew Urban

  Jestem zadowolonym użytkownikiem tego programu. W przypadku zaistniałego problemu związanego z tym programem uzyskałem szybką i fachową pomoc. Polecam.


 • Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Konieczny

  Polecam ten program. Jak najbardziej spełnia moje oczekiwania i dodatkowo ma dobrą cenę. Warto spróbować pracować z Fakturowo.