Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • NZOZ Sal - Med PRYWATNE POGOTOWIE RATUNKOWE Sp. z o.o.

  Serwis ok, szybkie i intuicyjne wybieranie faktur oraz danych klienta. Trochę męczące jest ciągłe dodawanie w oknie sprzedawcy danych wybieranych z listy ale ogólnie serwis otrzymuje od nas mocne 4.


 • ALTEC TELECOM Dariusz Piguła

  Bardzo dobry portal do obsługi dokumentów księgowych, jestem bardzo zadowolony z jego wyboru. Polecam korzystanie!


 • Arnika SP.Z O.O.

  Bardzo przydatny i funkcjonalny program do fakturowania. Szybki i prosty sposób wystawiania faktur.. Szczerze polecamy.


 • BMK Transport Mateusz Rudnik

  Wszystko OK ! Polecam. Prosty i tani online-owy program do fakturowania, dostępny 24 h z każdego miejsca na świecie. W tej cenie nie znam lepszego.


 • Bezpieczństwo i Higiena Pracy BHP A.G.

  Gdy zgodnie z "nadchodzącymi" przepisami, zamierzałem przejść na fakturowanie elektroniczne, zastępujące dotychczasowe ręczne wypisywanie faktur, testowałem kilka propozycji fakturowania elektronicznego. Mogę powiedzieć, że chyba przez przypadek trafiłem na FAKTUROWO. Przetestowałem - REWELACJA. Jasność-prostota - Bardzo dużo możliwości i konfiguracji. Muszę powiedzieć, że tą rewelację i zadowolenie Z FAKTUROWA "sprzedaję" do znajomych informując ich jak to jest proste i wygodne w korzystaniu - wystawianiu faktur w systemie - FAKTUROWO - Dziękuję i pozdrawiam. Andrzej.