Program do fakturowania
Program do fakturowania
Nasz serwis to jeden z najprostszych programów do tworzenia dokumentów księgowych online. Zadbaliśmy o to, żeby interfejs programu był banalnie prosty, a wystawianie dokumentów było szybkie oraz intuicyjne. Skróciliśmy do minimum czas potrzebny do wygenerowania dokumentu, nasze szablony ładują się błyskawicznie, a inteligentny algorytm pozwala automatycznie wypełniać dane kontrahentów oraz sprzedawanych produktów i usług. Wypełnienie formularza po raz pierwszy zajmie nie więcej niż minutę, kolejne dokumenty dla tego samego klienta można wygenerować w kilkanaście sekund.

W przeciwieństwie do wielu podobnych serwisów, nasz umożliwia wystawianie także mniej popularnych dokumentów, w tym między innymi faktury VAT marża, faktury zbiorcze, oferty (faktury proforma), faktury zaliczkowe, wezwania do zapłaty i noty odsetkowe. Ponadto, jeśli chcesz, możesz każdy dokument pobrać lub wydrukować pojedynczo lub w większych zestawach – pracuj tak, jak Ci wygodnie. Wszystkie dokumenty mogą być również wysłane bezpośrednio z serwisu na adres e-mail kontrahenta.

Nasz serwis jest dostępny dla wszystkich – za rejestrację konta oraz korzystanie z niego nic nie płacisz. Po okresie testowym możesz zdecydować się na wykupienie abonamentu lub korzystać nad nie wykupując abonamentu albo zrezygnować zupełnie bez żadnych opłat.

Korzystając z naszego serwisu nie jesteś już zależny tylko od jednego urządzenia, na którym masz zainstalowany system fakturujący: po prostu logujesz się na swoje konto z dowolnego urządzenia (również mobilnego) i od razu masz dostęp do swoich dokumentów, produktów i kontrahentów. Wygodniej się nie da, szybciej też nie – korzystając z naszego systemu oszczędzasz pieniądze (to kilkukrotnie tańsza alternatywa względem najpopularniejszych systemów fakturowania online) i czas, zajmując się tylko tym, co naprawdę ma znaczenie – nie musisz potwierdzać u nas żadnych danych, nie musisz przesyłać umów a my też nie będziemy do ciebie dzwonili, żeby aktywować konto, bo będzie ono aktywne już po zakończeniu rejestracji. Wystawiaj faktury tam, gdzie jesteś, zawsze mając wszystkie potrzebne informacje pod ręką. Zacznij korzystać z naszego serwisu i skup się na tym, co dla Twojej firmy najważniejsze.