Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.

 • Firma Bemowo, dolnośląskie
  Bemowo, dolnośląskie

  Bardzo fajny i łatwy w obsłudze program za niewysokie pieniądze. Pozwala łatwo i sprawnie wystawić rachunek co jest ważne w mojej działalności. Można korzystać na wielu komputerach, przez kilka osób, można nawet zalogować się u klienta i wystawić mu rachunek!

 • Firma Warszawa, mazowieckie
  Warszawa, mazowieckie

  Wszystko bardzo przejrzyste i proste w obsłudze. Dużo różnych opcji. Do tego niewygórowana cena. Jak dla mnie, duży plus za to, że mogę wpisać w fakturze kwotę brutto i program sam oblicza stawkę vat i kwotę netto. W innych programach musiałam wstawić kwotę netto, co czasem bywało problematyczne.

 • Firma Bogusławice, łódzkie
  Bogusławice, łódzkie

  Korzystałem z wielu programów do faktur on-line i takich, które wymagały instalacji programu na komputerze i przyznaję, że ten jest najlepszy, najbardziej czytelny, prosty, przejrzysty i wygodny. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Możliwość ustawienia i zapamiętania wielu opcji, szablonów, co znacznie ułatwia wystawianie faktur. Program godny polecenia.

 • Firma Katowice, śląskie
  Katowice, śląskie

  Program intuicyjny, stabilny, szybki, taki jaki powinien być dla mobilnego przedsiębiorcy. Baza faktur i kupujących ułatwia pracę. Poleciłem tę stronę przynajmniej 5 osobom i wszyscy są bardzo zadowoleni. Z całą odpowiedzialnościa jest godny polecenia i stosowania w takich firmach, jak moja.

 • Firma Wrocław, dolnośląskie
  Wrocław, dolnośląskie

  Program jest funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze. DUŻY PLUS to możliwość wystawiania faktur angielskojęzycznych. Nie muszę za każdym razem wpisywać danych ręcznie - wszystko jest zapisane w podręcznej bazie danych. Proste wystawianie gdziekolwiek jestem. Polecam!