Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Ksawerów, łódzkie

  Super program polecam wszystkim. Tani abonament oraz dużo podpowiedzi, bardzo dobrze nadaje się dla jednoosobowej firmy.


 • Racibórz, śląskie

  Korzystam z usługi tworzenia faktur w FAKTUROWO od 3 m-cy. Wszystko działa poprawnie. Jestem zadowolony i polecam.


 • Milicz, dolnośląskie

  Bardzo dobry program do fakturowania. Czytelny interfejs, łatwy w obsłudze oraz dobra cena. Możliwość skasowania stopki oraz numeracji stron na czym mi zależało oraz wygoda korzystania. Możliwość zapamiętania poprzednich kontrahentów i wybrania ich z listy ułatwia niezwykle szybkie stworzenie dokumentu jak możliwość korzystania z programu na różnych urządzeniach to wielkie ułatwienie i wygoda. Nie zamierzam rezygnować z Fakturowo. pl, ponieważ uważam go za naprawdę dobry program. Będę mu wierny, bo jestem zadowolony. Szczerze polecam!


 • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  Rewelacja, zachęcam do korzystania wszystkie firmy, łatwy, przejrzysty program, wykonuje wszystkie obliczenia więc nic nie trzeba ręcznie przeliczać. Jest tu wszystko.


 • Wielka Brytania,  

  Szczerze polecam ten serwis. . . korzystam już kilka lat. . . prosty i czytelny interfejs online a przede wszystkim nie drogi.