Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • P.H.U. Kajdan

  Bardzo dobry program, prosty w obsludze i czytelny. Mozna by go troche udoskonalic np. Forma platnosci (przelew dalej wpisujemy ilosc dni i mogloby pokazac dokladna date) sa tylko wyszczegolnione terminy, oraz np kolorowac faktury ktorych minal termin platnosci-chyba ze jest taka opcja zeby pokazywalo ale jak nie umiem zrobic. Program na 5+😀.


 • PRB Infleks Grzegorz Czopek

  Jestem zadowolony z korzystania serwisu fakturowo. pl spełnia moje oczekiwania odnośnie wystawiania oraz gromadzenia wystawionych dokumentów. Jest jednak jedna rzecz którą można by było udoskonalić, mianowicie automatyczne przewijanie strony do góry po wciśnięciu przycisku "dodaj" ( odnosi się dodania nowej pozycji w dokumencie ) drobny szczegół. Polecam.


 • Zakład usługowy Piotr Kołodziejski

  Program Fakturowo jest super. Wszystko dograne jak się należy, praca na tym programie nie sprawia żadnych trudności.


 • Usługi Transportowe Dawid Kutkowski

  Mnie bardzo dobrze się na nim pracuje. Chociaż mogły przejść wszystkie ustawienia z efaktury. org, bo wszystko trzeba było od nowa ustawiać.


 • Kodemi

  Strona o wiele lepsza od poprzedniej - czytelna, responsywna, nowoczesna. Duży plus za wprowadzenie darmowych kont. Gratulacje!