Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Janmar Sp. j.

  Bardzo lubię ten program i naprawdę jest intuicyjny. Ma wszystko czego potrzeba prowadząc biznes. Bardzo pomocna strona a co najważniejsze za dobrą cenę. Polecam wszystkim, kto szybko i sprawnie chce wystawić fakturkę.

 • Salon fryzjerski "Edyta"
  Salon fryzjerski "Edyta"

  Bardzo fajny i łatwy w obsłudze program za niewysokie pieniądze. Pozwala łatwo i sprawnie wystawić rachunek co jest ważne w mojej działalności. Można korzystać na wielu komputerach, przez kilka osób, można nawet zalogować się u klienta i wystawić mu rachunek!

 • Studio mody i stylizacji "Ewa"
  Studio mody i stylizacji "Ewa"

  Wszystko bardzo przejrzyste i proste w obsłudze. Dużo różnych opcji. Do tego niewygórowana cena. Jak dla mnie, duży plus za to, że mogę wpisać w fakturze kwotę brutto i program sam oblicza stawkę vat i kwotę netto. W innych programach musiałam wstawić kwotę netto, co czasem bywało problematyczne.

 • Usługi informatyczne Piotr Pawlak
  Usługi informatyczne Piotr Pawlak

  Korzystałem z wielu programów do faktur on-line i takich, które wymagały instalacji programu na komputerze i przyznaję, że ten jest najlepszy, najbardziej czytelny, prosty, przejrzysty i wygodny. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Możliwość ustawienia i zapamiętania wielu opcji, szablonów, co znacznie ułatwia wystawianie faktur. Program godny polecenia.

 • Obrót Nieruchomościami "Koloseum"
  Obrót Nieruchomościami "Koloseum"

  Program intuicyjny, stabilny, szybki, taki jaki powinien być dla mobilnego przedsiębiorcy. Baza faktur i kupujących ułatwia pracę. Poleciłem tę stronę przynajmniej 5 osobom i wszyscy są bardzo zadowoleni. Z całą odpowiedzialnościa jest godny polecenia i stosowania w takich firmach, jak moja.