Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Karolina Nitka

  Ogromną zaletą programu jest jego łatwość obsługi. Co więcej, jest to tanie i niezwykle korzystne rozwiązanie - zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dużych firm. Wystawianie faktur trwa kilka sekund. Niewątpliwym plusem jest także możliwość zapisywania danych w bazie, pobieranie faktur z danego miesiąca w jednym pliku PDF, oznaczanie faktur zapłaconych/niezapłaconych, wiele opcji filtrowania danych, dzięki czemu dokładnie wiemy, jaka suma powinna wpłynąć na nasze konto i na bieżąco weryfikować statusy płatności. Polecam w stu procentach!


 • Domino

  Witam wszystkich którzy chcieliby skorzystać z tego programu jest prosty w obsłudze ma ładną szatę graficzną można tworzyć rejestr JPK dla potrzeb US i ma darmowe 100 dni to też jest duży plus. Ten kto skorzysta będzie zadowolony.


 • Foto Media Kazimiera Depko

  Program polecam. Szczególnie nowym, małym, ale i dużym firmom. Nie ma żadnego problemu z obsługą. Eszystko jest zorganizowane "domyślnie". Polecam.


 • ITzurt

  Całkiem fajny program ma wszystko co jest potrzebne. Dużo lepszy od poprzedniego mag.. . . i fak.. . . . Polecam.


 • Epi-Zone

  Świetny program, bardzo intuicyjny, wszystkie potrzebne rodzaje dokumentów do wystawienia, dla mnie idealne rozwiązanie. Sprawnie, bezproblemowo. Szczerze polecam.