Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Nano Bio Tech

  Testowałam juz różne programy i ten wydaje sie być bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze program polecam zakup z abonamentem.


 • Kosztorysy Nadzory Tadeusz Czajka

  Super strona. Jak la moje działalności nie znalazłem nic tańszego z takimi możliwościami. Śmiało mogę polecić. Tadeusz.

 • HQ Service
  HQ Service

  Fakturowo to bardzo praktyczna aplikacja internetowa ułatwiająca życie każdego przedsiębiorcy. Co istotne, można ją najpierw używać bez żadnych opłat i dokładnie przetestować, a dopiero później zdecydować się na wykupienie abonamentu. W ten sposób nie kupujesz przysłowiowego "kota w worku". Odkąd ją używam zaoszczędziłem mnóstwo czasu, który traciłem wcześniej na wystawianie faktur. W serwisie Fakturowo wszystko jest szybkie i łatwe. Polecam!


 • Prevent Ryszard Dąbrowa

  Solidny portal do wystawiania faktur! Dostępny z każdego miejsca z wieloma funkcjami ułatwiającymi pracę.


 • Tecomp

  Polecam portal, poprzednio korzystałem z portalu efaktury tych samych twórców, obecnie przesiadłem się na fakturowo według ich rekomendacji, i tak jak ostatnio doskonały program, przede wszystkim intuicyjny dostosowany do osób nie mających pojęcia o fakturach, korektach itp a zarazem posiadający ogrom funkcji. POLECAM.