Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych.


 • Doradztwo biznesowe

  Bardzo fajny serwis i co ważne - tani. Szczególnie polecam funkcję wystawiania faktur korygujących - przydatna przy mniej ogarniętych kontrahentach.


 • Starówka Teresa Kowalska

  Polecam. program intuicyjny. wykorzystywany może być nie tylko do fakturowania, ale również kontaktów z klientami, monitorowania płatności i wysyłania przypomnień o zapłacie, tworzenia zestawień sprzedaży, a także ewidencjonowania kosztów i wydatków.


 • EDUMAX Artur Wojciech

  Rewelacyjny system sprawdza się bardzo dobrze przy na pewno drobnej działalności. Bardzo szeroki wachlarz możliwości. Wszystkie elementy przejrzyste jasne. System prosty i intuicyjny w obsłudze.

 • Promohit
  Promohit

  Program działa sprawnie i jest łatwy w obsłudze, spełniający wszystkie standardy a ponadto posiadający wiele dodatkowych funkcji. Poprawił bym prędkość generowania raportów. Pozdrawiam życzę powodzenia w udoskonalaniu portalu.


 • Perfect English Anna Ławniczak

  Serdecznie polecam usługi fakturowo. pl. Łatwo wystawia się faktury, wprowadza korekty oraz uzupełnia. Polecam!