Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych. Ze względów bezpieczeństwa nie publikujemy nazw firm, publikujemy jedynie nazwę miejscowości, przybliżoną datę rejestracji konta oraz treść opinii. Autentyczność opinii jest weryfikowana zgodnie z regulaminem forum i opinii.


podkarpackie
Super program, przejrzysty i prosty w obsłudze, polecam dla każdej małej i średniej firmy do tego cena super!


Wysoka / wielkopolskie
Aplikacja idealna dla małej jednoosobowej firmy, prosta, łatwa w obsłudze i z tanim abonamentem.. . . . . . . . . . . . . . .


Warszawa / mazowieckie
Fakturowo, w przyzwoitej cenie wiele dostępnych funkcji. Testując różne programy do wystawiania faktur, zakupiliśmy abonament Fakturowo i jesteśmy zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani. My czyli osoby wystawiające faktury, jak i księgowa, która ma bezpośredni do nich dostęp. Z czystym sumieniem polecamy.


Warszawa / mazowieckie
Bardzo prosty i transparentny w obsłudze program do wystawiania faktur. Cena też jest bardzo zrównowżona.


Pruszków / mazowieckie
Witam. Prowadzę firmę jednoosobową i moja księgowość jest dość prosta i mało skomplikowana, tak więc program, który Państwo udostępniacie jest dla mnie w pełni wystarczający i bardzo prosty. Jak do tej pory w porównaniu do konkurencji Państwa produkt jest dla mnie najlepszy i dlatego zdecydowałem się na jego zakup. Pozdrawiam.