Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych. Ze względów bezpieczeństwa nie publikujemy nazw firm, publikujemy jedynie nazwę miejscowości, przybliżoną datę rejestracji konta oraz treść opinii. Autentyczność opinii jest weryfikowana zgodnie z regulaminem forum i opinii.


Rogowo / kujawsko-pomorskie
Wszystko w porządku, Czytelny interfejs i intuicyjna obsługa. Dobra cena i jakość. Serdecznie polecam!


Brzeg / opolskie
SWIETNY SERWIS. Prosto, szybko bezproblemowo - tak jak powinno to wyglac, polecam ten serwis wszystkim.


Radom / mazowieckie
Szybko, sprawnie, niedrogo. Dla osób które wystawiają do 3 faktur miesięcznie - za darmo. Bardzo przyjazny program. Polecam.


mazowieckie
Jestem zadowolona ze współpracy. Faktury wystawia się łatwo, można je swobodnie edytować. Mam znacznie mniej błędów, niż przy poprzednim sposobie wystawiania faktur. Dziękuję.


Kielce / świętokrzyskie
Polecam Fakturowo jako wygodny, prosty i funkcjonalny sposób na wystawianie i ogarnianie faktur. Polecam z czystym sumieniem.