Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych. Ze względów bezpieczeństwa nie publikujemy nazw firm, publikujemy jedynie nazwę miejscowości, przybliżoną datę rejestracji konta oraz treść opinii. Autentyczność opinii jest weryfikowana zgodnie z regulaminem forum i opinii.
mazowieckie
Bardzo prosty intuicyjny program do faktur. Szybkie wystawianie dokumentów poprzez ściąganie danych z GUS. Polecam!
Kowary / małopolskie
Łatwy i przyjemny w obsłudze program, szczerze go polecam wszystkim innym użytkownikom szukającym dobrego programu do wystawiania faktur.
Szczecin / zachodniopomorskie
Polecam z całym sercem! Szybko, tanio wszystko w jednym miejscu! Faktury wystawia się bardzo szybko, są czytelne, przejrzyste i można wystawiać w różnych językach co jest na duży plus!
Jaworzno / śląskie
Używam od 3 lat. Żadnych problemów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Polecam wszystkim szukającym dobrej aplikacji biurowej/firmowej. Leszek opakowania. jaworzno. pl.
Zgorzelec / dolnośląskie
Bardzo przejrzysty program. Polecam. Bardzo ułatwia wystawianie faktur i generowanie raportów sprzedażowych.