Przedstawiamy Państwu opinie użytkowników, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Staramy się aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i wyróżniała nas spośród innych. Ze względów bezpieczeństwa nie publikujemy nazw firm, publikujemy jedynie nazwę miejscowości, przybliżoną datę rejestracji konta oraz treść opinii. Autentyczność opinii jest weryfikowana zgodnie z regulaminem forum i opinii.
Maków / małopolskie
Program FAKTUROWO jest prosty, łatwy w obsłudze, bardzo czytelny. Polecam ten program wszystkim, którzy chcą prowadzić dokumentację firmową szybko, dokładnie, jednym słowem profesjonalnie.
Sejny / podlaskie
Jestem początkująca w internetowym wystawianiu faktur, na tej stronie poradziłam sobie bez żadnego problemu, wszystko działa bardzo sprawnie, dziękuję.
Lublin / lubelskie
Serwis jest łatwy w obsłudze, dość intuicyjny i działa bez zarzutu. Dla mnie ważna była możliwość wystawiania faktur po włosku i prawidłowe tłumaczenie na włoski, czego nie znalazłam w innych serwisach o podobnej cenie. Poza tym można samodzielnie ustalić numerację, kasować pomyłkowe dokumenty. Faktury wystawia się bardzo szybko. Polecam wszystkim!
Łódź / łódzkie
Bardzo profesjonalny serwis, dużo funkcji do zastosowania przy wystawianiu faktur, tworzenie potrzebnych baz i danych kontrahentów. Jesteśmy od kilku lat użytkownikami tego serwisu. Polecam wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam.
Lublin / lubelskie
Extra strona, polecam każdemu, kto szuka prostego fajnego programu do faktur. Ps fakture wystawiam np telefonem i zwykle zabiera mi to do minuty.