Oferujemy naszym użytkownikom program partnerski umożliwiający bezpłatne przedłużenie ważności konta. Zasady są bardzo proste - osoba, której polecisz nasz serwis otrzyma (po zarejestrowaniu konta i wykupieniu rocznego abonamentu) dodatkowo 30 dni abonamentu, a Ty otrzymasz dodatkowo 30 dni abonamentu. Nasz program partnerski jest korzystny dla obu stron - Ty zyskujesz i my zyskujemy.
Zasady
Osoba, której polecisz nasz serwis musi wejść na naszą stronę po kliknięciu na Twój link polecający i zarejestrować konto lub ręcznie wpisać Twój kod polecający podczas rejestracji konta, następnie po zarejestrowaniu konta osoba musi wykupić roczny abonament. Osoba nie musi wykupywać abonamentu od razu po rejestracji konta, może to zrobić w dowolnym momencie (np. po wykorzystaniu okresu testowego). Gdy osoba wykupi abonament, ważność jej konta zostanie przedłużona o 30 dni, a ważność Twojego konta zostanie przedłużona o 30 dni. Po przedłużeniu abonamentu otrzymacie od nas wiadomości email z potwierdzeniem.
Link/baner polecający
Kiedy za pomocą Twojego linku/banera polecającego osoba odwiedza nasz serwis, na jej komputerze zapisywana jest informacja o polecającym z wykorzystaniem pliku cookies przeglądarki. Zapisana informacja jest ważna przez 100 dni, zatem jeżeli w ciągu tego okresu, osoba zarejestruje konto, zostaniesz przypisany do jej konta jako polecający.
Uczestnictwo
W programie partnerskim może uczestniczyć każdy użytkownik posiadający zarejestrowane konto w serwisie - zarówno darmowe oraz płatne. Na stronie - Konto > Polecaj nas - znajdziesz wszelkie niezbędne informacje umożliwiające udział w programie partnerskim i promowanie naszego serwisu (znajdziesz tam swój unikalny kod oraz link polecający, a także licznik zarejestrowanych oraz opłaconych kont z wykorzystaniem Twojego kodu/linku polecającego).
Sposoby promocji
Sposobów oraz miejsc promocji jest bardzo dużo i tylko od Ciebie i od Twojej kreatywności zależy jakie działania podejmiesz. Możesz nas polecać w dowolnej formie, komu chcesz i ile chcesz - najważniejsze jest aby przekazać Twój link polecający nowym osobom zainteresowanym naszym serwisem. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze i najprostsze sposoby promocji.
  • Jeśli prowadzisz własną stronę lub blog możesz zamieścić na nich swój link lub baner polecający, na pewno część czytelników będzie zainteresowana naszym serwisem (banery można pobrać tutaj).
  • Do znajomych możesz wysłać wiadomość ze swoim linkiem polecającym oraz krótką informacją o naszym serwisie (wiadomość możesz wysłać bezpośrednio z naszego programu, ze strony - Konto > Polecaj nas).
  • Link polecający możesz umieścić w treści oraz stopce swoich postów na forach internetowych, staraj się jednak również umieścić jakąś opinię na temat naszego serwisu, umieszczenie samego linku często nie jest mile widziane na forach internetowych.
  • Link polecający możesz udostępniać w serwisach społecznościowych, np: Facebook, Twitter, Google+ lub LinkedIn.