Odpowiedzi (10)

Fakturowo.pl

Wszystkie wiadomości wysyłane przez serwer Fakturowo.pl są szyfrowane protokołem SSL.


AT Studio

Załącznik(PDF) nie jest dostarczany na pocztę(przychodzi tylko sama faktura), wysłałem zapytanie poprzez formularz jakieś dwa miesiące temu- zero odzewu. Może tutaj uzyskam odpowiedź o co chodzi??????


Fakturowo.pl

Jeśli chodzi o Pana zapytanie wysłane do nas "jakieś dwa miesiące temu" to sprawdziliśmy naszą skrzynkę pocztową i na pewno nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości od Pana.

Jeśli chodzi o wysyłanie wiadomości z załącznikami poprzez stronę - https://www.fakturowo.pl/wiadomosci/nowa - to informujemy Pana, że wszystko działa poprawnie. Należy jedynie zwrócić uwagę na to, żeby po wybraniu dokumentów do wysłania wybrać/wskazać załącznik w polu - Dodatkowy załącznik - następnie kliknąć przycisk - Wyślij.


AT Studio

Z poziomu wystawiania faktry załącznik można dodać,pojawia się informacja że dodano załącznik, jednak ginie gdzieś po wysłaniu, dochodzi sama faktura. W wysłanych widnieje że wysłano zarówno fakturę jak i załącznik jednak na poczcie nie ma załacznika. Sprwdziłem to wysyłaąc próbne maile na wp jak i g mail.Poroszę o sprawdzenie tego.AT Studio

Dostępu udzielono, proszę wystwić próbną fakturę i wysłać ją maila( mojego najlepiej), załączając jakikolwiek dokument w pdf.


Fakturowo.pl

Sprawdziliśmy wysyłanie wiadomości z Pana konta - wszystko działa poprawnie. Wiadomość z fakturą PDF oraz dodatkowym załącznikiem PDF doszła do nas bez żadnego problemu (na Pana adres email wysłaliśmy zrzut z ekranu z otrzymaną wiadomością wysłaną z Pana konta).


AT Studio

Czy wiadomość została wysłana z poziomu wystawiania faktury ( Wystaw) czy, z zakładki dokumenty--opcje-wyślij jako załącznik? Możemy sie połaćzyć przez team vievera?. Z poziomu wystawiania faktury załącznik nie dochodzi-sprawdziłem to jeszce raz teraz.


AT Studio

Zakładka "wystaw", wypisuję fakturę, przewijam niżej, klikam dodaj załącznik i dodają plik PDF, pojawia się informacja że dodano załącznik, klikam "wyślij i zapisz", pojawia się komunikat że wysłano. Wchodzę na pocztę( wp, gmail- na zmianę), jest mail, w załaczniku maila jest tylko faktura, nie mazałaczonego pliku PDF. Proszę to sprawdzić bo naprawdę nie działa. Walczę z tym juz już dwa dni, i co miesiąc jak wystawiam faktury.


Fakturowo.pl

W temacie na stronie - https://www.fakturowo.pl/forum/format-zalacznika - odpisaliśmy Panu, że załącznik dodany do wystawianego dokumentu z założenia jest dokumentem widocznym dla użytkownika z poziomu listy dokumentów i w chwili obecnej tych załączników nie można wysyłać razem z dokumentem.

Formularz do wysyłania wiadomości z serwisu znajdujący się na stronie - https://www.fakturowo.pl/wiadomosci/nowa - zawiera osobne pole umożliwiające dodanie nowego załącznika i nie ma nic wspólnego z załącznikiem dodanym wcześniej do wystawianego dokumentu.